Yeni Dünya Vakfı Ankara Şubesi Hanımlar komisyonu bir etkinliğe daha imza attı.  Hanımlar Komisyonu,  ”Aşk Güneşe Benzer” kitabının yazarı Fatma Şeref Polat’ ağırladı.

YDV Ankara Hamamönü Şubesi’ndeki program Hanımlar komisyonunun bugüne kadar düzenlediği etkinliklerinden oluşan  bir video gösterisi  ile başladı. Konuk yazar Fatma Şeref Polat, Vakıf yöneticilerinden Birsen Gözlü’nün takdiminden sonra Mevlana’dan ‘Gel,

Ey dilemeyen, ey istemeyen Sen de gel’ sözleriyle başladı.

Polat, bursiyer öğrencileri Mevlana ve Şems hakkında bilgilendirdi. İlahi aşk ile beşeri aşk hakkında merak edilenleri Şems ve Mevlana’dan kesitler sunarak anlatan Fatma Şeref Polat, bursiyer ve misafirler tarafından ilgiyle dinlendi. Daha sonra katılımcıların   soruları yanıtlayan Polat,  bursiyerlerimize kitabını imzaladı.  İlerleyen zamanlar da kitap hakkında ki görüşleri almak için tekrar geleceğinin müjdesini veren yazar bugün ki söyleşiden çok memnun olduğunu sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdiğini ifade etti. Yazara  hediye ve çiçek takdiminden sonra etkinlik sona erdi.