YDV Genel Başkanı Mahmut Göksu, Genel Başkan Yardımcısı Recep Yıldırım, Ankara Şube Başkanı Ali Toköz ve şube yönetim kurulu üyeleri ile birlikte başkentte ve Kırıkkale’de çeşitli temaslarda bulundular.

İlk olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tayyip Kahyaoğlu’nu Ali Toköz ile birlikte ziyaret eden Başkan Göksu, daha sonra Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun’u ziyaret ederek vakıf çalışmaları hakkında görüştüler.

YDV Genel Başkan Yardımcısı Recep Yıldırım, Ankara Şube Başkanı Ali Toköz, şube yönetim kurulu üyesi Hacı Çağatay, istişare kurulu üyesi Ali İnci ve komisyon başkanı Ejder Kındıra’nın da eşlik ettiği heyet ile birlikte Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun’u da ziyaret eden YDV Genel Başkanı Mahmut Göksu, vakfımızın projeleri hakkında Büyükuzun ile değerlendirmelerde bulundu.

Başkent temaslarını Ankara Valisi Vasip Şahin’i makamında ziyaret ederek sürdüren Başkan Göksu, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere vakıf faaliyetlerimiz hakkında Vali Şahin ile görüştüler. Ziyarete Recep Yıldırım, Ali Toköz, Mehmet Tahiroğlu ve Hacı Çağatay da katıldılar.

KIRIKKALE ZİYARETLERİ

Vakıf çalışmaları kapsamında Kırıkkale’de de bir dizi temaslarda bulunan Başkan Göksu; Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, İl Müftüsü Şahin Yıldırım’ı da makamlarında ziyaret ederek görüşmeler gerçekleştirdi. Başkan Göksu’ya Kırıkkale ziyaretlerinde YDV Genel Başkan Yardımcısı Recep Yıldırım, Ankara Şube Başkanı Ali Toköz, Kırıkkale Temsil Heyetinden Adem Yıldırım ve Vahdettin Şimşek, Ankara Şube Gençlik Kolları Başkanı Zeyd Korkmaz ve komisyon başkanı Yunus Kocabıyık eşlik ettiler.

D0-NjwWWkAEXa1r

D0-3apMWkAAk5ot

D0_Jvl6XgAA7rca

D1Hg42XUwAEl_BH

D1KbuU7XcAEqCWt

D1IM7o6X0AEh5yk

D1IfzlgX0AE_ovy

D1JO5unWsAE9PK0

Bir Yanıt bırak


Translate »