ADIYAMAN TEMSİLCİLİK LİSTESİ

Mülakat Yeri:  Hoca Ömer Mah. 220.Sok. Öncel-2 İş Merkezi Kat:4 Merkez / Adıyaman
10 Ekim 2015 Saat:09:00 – 12:30 / 13:30 – 16:00
ADI – SOYADIÜNİVERSİTESİ/OKULU
AHMET AKDAĞADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
AHMET BEYENDİADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ALİ YILMAZ ÖZDEMİRADIYAMAN BESNİ İBNİ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ALİOSMAN ADSIZADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ALPEREN ŞAHİNADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ARZU DEMİRADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ASLI ERTAŞADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
AYŞE  BİLİRADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
AYŞE TEPEADİYAMAN ÜNİVERSİTESİ
AYŞEGÜL ŞAHİNADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
BAYRAM ALIŞADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
BEDİR TOPRAKADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
BETÜL GÜLERADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
BETÜL GÜVENADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
BURÇİN PEKGÖZADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
BÜŞRA AYDOĞANADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
BÜŞRA GÖKDEMİRADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
BÜŞRANUR TOPCUADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
CENGİZ KARABUDAKADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
DOĞAN GELGENADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
EBRU KARATAŞMUSTAFA YARDIMCI SAĞLIK ANADOLULİSESİ
ELİF AYANADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ELİF İRAZADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
EMİNE ŞAHİNMİMAR SİNAN ORTA ÖĞRETİM OKULU
ENES ÖZELADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ESRA BAŞKIRADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ESRA ÖZGÜLTEKİNADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ESRA YETİŞGİNADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ESRA YILDIRIMADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
EYYÜP IŞIKADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
FADİME BALİKCİADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
FAHRİYE AKGÜNADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
FATMA KAYAADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
FATMA NACARADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
FATMA ÖZELADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
FATMA ZENGİNADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
FURKAN BEKMEZHÜSNÜ ÖZYEĞİN ANADOLU LİSESİ
GÖKHAN DÜNDARADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
GÖKHAN GÖÇERADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
HALİL TEMİZADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
HASAN EKİNCİADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
HASAN ŞENERADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
HATİCE TURHANADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
HİLAL DAŞADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
HİLAL KAYCIADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
İBRAHİM HALİL DOĞANADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
KEVSER KARAADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
KUMRU ÇORUADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
KÜBRA DEMİRADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
KÜBRA İNCEADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
KÜBRA YILDIRIMADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
LEYLA COŞKUNADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
MAHMUT KARATAŞEBUSADIK ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ
MAHMUT KILINÇADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
MAŞİDE KELLETAŞİNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
MEHMET ALİ DOĞANADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
MEHMET BALADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
MEHMET ÇELİKKAHTA İMKB ANADOLU LİSESİ
MEHMET GÜRBÜZADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
MEHMET ÖZBEKADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
MEHMET VAROLADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
MERT KARAHANADIYAMAN UNIVERSITESI
MERVE TAŞADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
MİRAÇ YETİŞADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
MUHAMMED MUSTAFA ÖZTÜRKADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
11 Ekim 2015 Saat:09:00 – 12:30 / 13:30 – 16:00
ADI – SOYADIÜNİVERSİTESİ/OKULU
MUHAMMET POLATADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
MUHAMMET SEÇGİNADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
MUSTAFA GÜRBÜZADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
MUSTAFA KARAKAHTA EBÛ SADIK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
MUSTAFA UÇARBESNİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
MÜZEYYEN YÜSRA AYDINLIKYAVUZSELİM ORTAOKULU
NAZİFE OSLUADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
NESLİHAN ALPMANADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
NEVAL AYADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
NUR EFSAH  AKELADIYAMAN  ÜNİVERSİTESİ
NURCAN KILINÇSAĞLIK YÜKSEK OKULU
NURULLAH TÜRKADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ÖMER FARUK BENZERADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ÖMER KÜRŞAT YANIKADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ÖZLEM GEÇECİADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
RAMAZAN AŞUKADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
RAMAZAN AYHANADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
RIDVAN KAÇANADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
RUMEYSA GÖZÜKARAADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
SACİDE RENÇBERADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
SAİME KAYAADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
SENA BİTİKLERESENTEPE ANADOLU LİSESİ
SERVET SEVİL SEVİNADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
SİNAN SÖNMEZADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
SİNEM ÖZYAŞARADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
SONGÜL AKŞİNADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
SULTAN MERTADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
SÜMEYYE POLATADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
SÜMEYYE YENERADIYAMAN ÜNÜVERSİTESİ
ŞEHRİBAN SERİNADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ŞEVVAL YÜCEKAYAPOLİS AMCA İMAM HATİP ORTAOKULU
ŞEYDA KARLANGIÇADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ŞEYDA YALÇINADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ŞEYMA BAŞKIRADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
TAHA GEÇİTADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ÜLKÜ NUR YANIKİBN-İ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ÜLKÜ ŞAHİNADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
VEYSEL TAŞARADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
YAKUP PAMUKKAHTA  ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
YALÇINULAŞ DAĞADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
YAREN BAYRAKADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
YUSUF ERTÜRKADIYAMAN BESNİ ÇAKIRHÖYÜK ÇOK PROGRAMLI A.L
YUSUF FİGENSAĞLIK MESLEK YÜKSEKOKULU
ZEHRA ŞAHİNALPADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ZEHRA ŞAHİNALPADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ZEHRA TAŞTANADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ZEKİYE BÜŞRA KOÇAKADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ZEYNEP POYRAZADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
ZEYNEP YETİŞGENGÖLBAŞI ANADOLU LİSESİ

GÖLBAŞI TEMSİLCİLİK LİSTESİ

19 EYLÜL  CUMARTESİ – SAAT 10.00-12.30/ 13:00-15:30

 ADI- SOYADIOKUDUĞU ÜNİVERSİTE-BÖLÜMÜ
1BÜŞRA DURANMALATYA İNÖNÜ ÜNİ. İLKÖĞRETİM
2ADEM YURULKASTAMONU OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
3AYŞE KOYUNCUERCİYES ÜNİ. ELEKT.ELEKTRNK.
4AHMET KIRAÇKONYA SELÇUK ÜNİ MAK. MÜH.
5ALİ CAN UÇARKONYA MEVLANA ÜNİ. HUKUK
6ALİ TAYYİP GÖKSUMALATYA İNÖNÜ OKUL ÖNCESİ
7FURKAN SOFUMEKATRONİK
8BEKİR DOĞANSÜTÇÜ İMAM İNŞ MÜH.
9BÜŞRA NUR ÖZTÜRKKONYA SELÇUK ÜNİ. HUKUK
10BÜNYAMİN İNCİRLİİNÖNÜ İLAHİYAT
11DENİZ DEMİRKOL19 MAYIS ÜNİ. İŞİTME ENG.ÖRT.
12EMRAH ÖNDERHATAY MUST. KEM. ÜNİ. TIP
13DİLA CEREN DÖRTKAŞKARABÜK BİYOMEDİKAL
14EREN DEMİRALPANTALYA AKDENİZ ÜNİ. İÇ MİMARLIK
15DİLEK KARABAĞCISÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. HEMŞİRELİK
16FURKAN TEPEMALATYA İNÖNÜ OKUL ÖNCESİ
17EBRU FINDIKMALATYA İNÖNÜ ÜNİ. İLAHİYAT
18HACIALİ ATALAY KOCAELİ SİY. BİLM. VE KAM. YÖNT.
19EDA ÖZDEMİRADANA ÇUKUROVA ÜNİ. DİŞÇİLİK
20GÜRCAN POLATKOCAELİ ELKT.VE HABERLEŞME
21ELİF BÜŞRA SERMETMALATYA İNÖNÜ ÜNİ. DİŞÇİLİK
22HARUN AKTAŞAKSARAY ÜNİ. HARİTA MÜH.
23EMİNE CÜCÜKNAMIK KEMAL ÜNİ. BAHÇE BİTK.
24HARUN ŞAHİNBİNGÖL ÇAĞRI MERK. HİZM.
25EMİNE DALOĞLUKİLİS SOSYAL BİLG.
26HÜSEYİN DAĞVİRENMARAŞ SÜTÇÜ İMAM TIP
27SENA EKİNCİATATÜRK ÜNİ. İLAHİYAT
28KADİR YEĞRİMMUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. ARKEOLOJİ
29FATMA YÜKSELAYDIN HEMŞİRELİK
30MEHMET SABANCIERZİNCAN HUKUK
31GAMZE DOĞAN CUMHURİYET ÜNİ. ÇALIŞM. EKONOMİSİ
32MUHAMMET EMİN CANERFIRAT MAKİNE MÜH.
33GÖZDE DEMİRAYBAYBURT TIBBİ DÖKÜMANT.
34MURAT ÖZDEVECİG.ANETP TÜRK DİLİ VE ED.
35GÜLÇİN ALACAG.ANTEP BEDEN EĞİTİMİ
36MUSTAFA FAİK UYANGÜMŞHANE GIDA MÜH.
37GÜNCEL ÇATLAKCANKONYA SELÇUK ÜNİ. DIŞ TİCARET
38MİKAİL KAYAİNÖNÜ ÜNV. İKTİSAT
39HALİME GÖKNUR ABACIKİLİS TÜRK DİLİ
40OSMAN YALÇINELAZIĞ FIRAT BİLG. ÖĞRT.
41HATİCE KOYUNİNÖNÜ FTR
42REFİK DEMİRKOLGAZİ OSPANPAŞA ÜNİ.SINIF ÖĞRT.
43SEYDİ VAKKAS KARAKUŞHARRAN İLAHİYAT
44MELİHA NUR GEDİKLİOĞLU YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. HUKUK
45VAKKAS ÖZTAŞİNÖNÜ HEMŞİRELİK
46YUNUS MARALİNÖNÜ MALİYE
47YUSUF SONUÇERCİYES İNŞAAT MÜH.
48ZEYNEP YETİŞGENGÖLBAŞI ANADOLU LİSESİ
49FURKAN KUBATCELAL BAYER HEMŞİRELİK
50FATMA SÜMEYYE ÖZKULİNÖNÜ İLAHİYAT
51MUSTAFA UYANIKGÖLBAŞI LİSESİ
52DAMLA PEDERKASTAMONU OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
53UĞUR ETKERMALATYA MALİYE
54SEYDİ YALÇINKAYATRABZON ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRT.
55HATİCE BOZKURTİNÖNÜ TIP FAKÜLTESİ
56ZELİHA ATAİNÖNÜ İLAHİYAT
57MİKAİL BUĞRULÇUKUROVA DİŞ HEKİMLİĞİ
58ZEYNEL GÖKSUSAKARYA ÜNV. ÖZEL EĞİTİM
59MAHMUT ŞAMİL YILMAZFIRAT ÜNV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
60FATMA YÜKSELADNAN MENDERES HEMŞİRELİK
61SEDA DARILMAZİNÖNÜ DİŞ HEKİMLİĞİ

20 EYLÜL PAZAR – SAAT 10.00-12:30 / 13:00-16:00     

 ADI- SOYADIOKUDUĞU ÜNİVERSİTE-BÖLÜMÜ
1ABDULHAMİT GÖKSUMEHMET AKİF ÜNİ. VETERNERLİK
2AYŞE GÖKŞENAĞRI  ECZACILIK
3AHMET BOZMALATYA İNÖNÜ OKUL ÖNCESİ
4AYŞE NUR DAYDAŞ19 MAYIS ÜNİ. MİMARLIK
5AHMET ÖZERESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ. HUKUK
6AYŞEN YAĞMUR ARSLANCUMHURİYET ÜNİ. BİYOKİMYA
7ALİ ÖZTÜRKMALATYA İNÖNÜ OKUL ÖNCESİ
8BANU YAVAŞCUMHURİYET ÜNİ. MİMARLIK
9ALİ UÇARBURSA ULUDAĞ ÜNİ. TIP
10ARZU ÖNDER (BESNİ)GÜMÜŞHANE SOSYAL HİZMETLER
11BİLAL ADEM KARABOĞABURSA ULUDAĞ ÜNİ. TIP
12CEYDA FATMA TUĞTEKİN SÜTÇÜ İMAM ÜNİ. DİN KÜLT.
13ÇAĞRI ÇETİNDAĞFIRAT ÜNİ. YAZILIM MÜH.
14DERYA TOKIRAKSARAY SAĞLIK YÖNETİMİ
15EMRE DEMİRALPSAMSUN 19 AYIS ÜNİ REHBERLİK
16DİLEK DAĞLINEVŞEHİR İŞLETME
17HACI ALİ EFEHATAY MUST. KEM. ÜNİ. DİŞÇİLİK
18EBRU ORAL ERZİNCAN HUKUK
19HALİL AĞARSÜTÇÜ İMAM SAĞLIK YÖNT.
20ELİF ARKÇIGAZİOSMANPAŞA ÜNİ. MALİYE
21HAMİT TURŞUCUBAYBURT TÜRKÇE ÖĞRT.
22ELİF ÖZDEMİRMALATYA İNÖNÜ ÜNİ. ODYOLOJİ
23HARUN KÖRDİŞMERSİN OTOPSİ YARDIMCILIĞI
24EMİNE DALĞIN ÇORUH ÜNİ. SOSYAL BİLG.
25HASAN KÜÇÜKKARABÜK RAYLI SİSTEMLER
26İBRAHİM ÇİÇEK BÜLENT ECV. ÜNİ. HEMŞİRELİK
27FATMA GÜL BAYKARAKIRIKKALE ÇOCUK GELİŞİMİ
28MEHMET AKİF ÖZSANBİNGÖL ÜNİ. VETERİNERLİK
29FATOŞ ŞAHİNAĞRI ECZACILIK
30MUHAMMET ENESMALATYA İNÖNÜ İLAHİYAT
31GİZEM NUR AYYILDIZDİCLE ÜNİ. HUKUK
32MURAT KARABIYIKKANYA SELÇUK. LOJİSTİK
33GÜLBAHAR DAĞDEVİRENKONYA SELÇUK ÜNİ. ALMAN DİLİ
34MUSTAFA EMREG. ANTEP SPOR YÖNETİCİLİĞİ
35GÜLSÜM KARAKUŞSÜTÇÜ İMAM ÜNİ. HEMŞİRELİK
36MÜCAHİT ŞAREELBİSTAN FEN LİSESİ
37HABİBE ŞAHİN KONYA NECM.ERB. ÜNİ. TÜRKÇE
38OĞUZ OSMAN ÖZTEKİNİNÖNÜ İKTİSAT
39HATİCE İŞLERERZİNCAN BESLENME VE DİYET.
40ÖMER ARSLANKARABÜK ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
41HİLAL KARABIYIKKARABÜK BİYOMEDİKAL
42MAŞİDE KELLETAŞİNÖNÜ ÜNİ. HEMŞİRELİK
43TANER ÖRDEKÇİTOKAT İLAHİYAT
44MERVE YETİŞGENKIRKLARELİ MALİYE
45YAKUP GÖKSUKÜTAHYA BEDEN EĞİTİMİ
46NURAY MUTLUAYGÜMÜŞHANE İKTİSAT
47YUSUF SAFÖZSAMSUN ALAÇAM POSTA HİZM.
48ZEYNEP SAYIN ERZİNCAN ÜNİ. SINIF ÖĞRT.
49HACİ ALİ KANDIRMAZSİVAS DİŞ HEKİMLİĞİ
50MEHMET KAAN ÖCALAKSARAY ÇEVRE KOR. VE KONT.
51HİLAL KILIÇELAZIĞ FIRAT ÜNİ. HEMŞİRELİK
52NAZLI UÇARG.ANTEP ZİRVE ÜNİ. BESLENME
53VAKKAS ÖZTAŞİNÖNÜ HEMŞİRELİK
54İBRAHİM ERSAYANNİĞDE HEMŞİRELİK
55MUSTAFA ÇATALKAYAERCİYES UÇAK GÖVDE MOTOR
56LEYLA ERSARANTRABZON KATÜ MALİYE
57ZEYNEP FIRATZİRVE ÜNV. REHBERLİK VE PSİK. DANIŞ.
58NAİM BAKIRKOCAELİ ÜNİ. SİYASET BİLİMİ
59MEHMET KANDIRMAZSİİRT POSTA HİZM.
60MEHMET YILDIRIMM.KEMAL ZİHİN ENG. ÖĞRT.
61YAKUP TANRIKULUBİNGÖL ÜNV. FELSEFE
62İSA KÖRDİŞFIRAT ÜNİ. YAZILIM MÜH.