Eski Türkiye hayali kuranlara "Kamuoyu Duyurusu" - Yeni Dünya Vakfı

Eski Türkiye hayali kuranlara “Kamuoyu Duyurusu”

Kategori: Duyurular
Yayın Tarihi: 4 Nisan 2021

Peygamber Ocağı” olarak aslına rücû etmekte olan güzide kurumumuz TSK’nın içinden emekli olmuş sözüm ona vatana hizmet(!) ettiğini iddia eden ve gerek görevleri başındaki alışkanlıklarıyla gerekse emekli olduktan sonra sivil siyasetin üzerindeki karabasan olabileceği hayali kuran 104 vesayetçi zihniyete ve şakşakçılarına yazıklar olsun… Kınıyoruz…

Ülkemizin önüne çekilmek istenen her türlü engelin ve tuzağın bilincinde olarak süreci 15 Temmuz ruhu ile ve ülkece ödediğimiz her türlü bedeli hatrımızda tutarak takip ettiğimizi saygıyla duyuruyoruz.
Sivil siyasete sallanan her parmak rahmetli Adnan Menderes’in boynuna geçirilmiş urganı, rahmetli Erbakan’ın boncuk boncuk terletildiği Milli Güvenlik Kurulu toplantılarını, 28 Şubat’ı, e-muhtıraları, 15 Temmuz’daki hain kalkışmadaki aziz şehit ve gazilerimizi ve daha nice hainliklerinizi hatırlatıyor.

Aziz Türk Milleti sivil siyasete sallanmış o parmağın sahiplerine ve yularını elinde tutanlara gerekli cevabı verecek imâna, güce ve kudrete sahiptir. Eski Türkiye hayali kuranlara hatırlatırız.

Go to Top