"Genç Dünya" Yayın Hayatına Başladı... - Yeni Dünya Vakfı

"Genç Dünya" Yayın Hayatına Başladı…

Kategori: Haberler
Yayın Tarihi: 27 Mayıs 2016

En uzun ve meşakkatli yolculuklar, atılan küçük bir adımla başlar. Başladığımız bu yolculukta, adımlarımızı büyütmeden önceki kelamdır bizler için Bismillah…
Merhaba ey dünya, merhaba fecr-i ati gençleri, merhaba yeni bir dünyanın habercisi hakikat aşığı nesil…
Yeni Dünya Vakfı bünyesinde düzenli olarak yayın hayatına başlayan dergimiz GENÇ DÜNYA’nın ilk sayısı ile huzura çıkmış olmaktan bahtiyarız.
Bir dava ahlakının pırıltılı akislerini bedeninde, ruhunda taşıyan yeni nesil gençlerimizin gözüne, gönlüne, dimağına, hitap etmesini arzuladığımız Dergimiz, her sayısında farklı bir dünyanın kapılarını sizler için aralayacak.
Kimi zaman, zaman da çıkılacak bir yolculuğa ev sahipliği yapacak, kimi zaman bir mekanı sayfalarında emanet alacak.
İlmin ışığında, hem dünyanın bizlere sunduğu konforları, hem de çağın gerçeklerini donanan gençliğe projeksiyon olacak GENÇ DÜNYA, her sayfasında taptaze genç beyinlere yeni ufuklar açacak, kendi yeteneklerini sunabilme, ifade etme imkanı sağlayacak.
“Kim var” çağrısına, sağına soluna bakmadan fert fert “ben varım” diyebilecek, “benim olmadığım yerde kimse yoktur” şuuruyla davasına sahip çıkacak genç neslin, yeni bir dünyaya uzanan penceresi olacak GENÇ DÜNYA…
Gayretin bizlere düştüğü, lakin tevfikin Yaradan’a ait olduğu bilinciyle yeni sayımızla gönüllere birlikte girebilmek diliyoruz.
Selam ve dua ile…
2016-05-26 13.22.28 Dergi 2016-05-26 13.32.51

Go to Top